Preskočiť na obsah

Akcie

Terapia tibetskými miskami a gongami

Tibetské misky k nám prichádzajú z ďalekej krajiny a pomáhajú nám cítiť sa dobre a žiť v harmónii. Tieto misky dokážu vytvoriť zvuky, ktoré sú veľmi podobné tomu, ako sme my sami. Keď na ne hráme, vibrujú a tie vibrácie nám pomáhajú cítiť sa lepšie.
Tibetské misy sú pekné a duchovné, ale aj mocné pre liečenie. Keď ich položíme na časti tela, kde máme bolesti alebo problémy, dokážu nám pomôcť uzdraviť sa.
Keď na tibetskú misu hráme pravidelne, zbavuje nás smútku z minulosti a prináša radosť do života. Skúsme spolu zažiť silu týchto tibetských misiek a ich magický svet zvukov!

Viac


Kurz – tvárová joga

Tvárová joga je jedinečná forma jogy, ktorá sa zameriava na prácu s tvarom a pružnosťou tváre. Táto forma jogy je založená na učení sa rôznych cvičení a techník, ktoré pomáhaju zlepšovať krvný obeh v tvári, zmierňujú svalové napätie a pomáhajú zlepšovať vzhľad a pružnosť pokožky.

Viac


WORKSHOP – ROZVAHA POHYBU

Vitajte v úžasnom svete Rozvahy pohybu – jedinečnej a autentickej slovenskej metóde sebarozvoja, ktorá vás prevedie magickou cestou objavovania vášho tela! Spoznajte svoje hranice a naučte sa ich prekračovať s gráciou, silou a odhodlaním.

Viac


Víkendový kurz – Aštanga joga

Kurz Aštanga joga je intenzívny kurz/systém podľa Patthabi Jois, ktorý ťa naučím pozíciu po pozícii. Detailne si vysvetlíme si pozície a povieme si, prečo je dôležité ju spájať s dychom.

Viac