Preskočiť na obsah

Kto sme?

Joga je o prístupe k sebe samému a k ľuďom. A presne tak ku Vám pristupujeme aj my. Profesionálne, ľudsky, šetrne a najmä s radosťou a úsmevom.
Každého z nás občas trápia nejaké bolesti (bolesti hlavy, chrbtice či kĺbov), zdravotné problémy (vysoký krvný tlak, zažívacie ťažkosti a pod.), únava, nedostatok energie alebo stres, ktoré odzrkadľujú náš životný štýl a sedavé zamestnanie. Stretli sa s nimi aj naši učitelia, no joga im ukázala cestu, ako sa cítiť lepšie a zdravšie a odovzdávať svoje skúsenosti ďalej.
Rozhodli sme sa vytvoriť jogové centrum, v ktorom budete cvičiť pod dohľadom profesionálnych inštruktorov jogy. Naši inštruktori sú tu pre Vás ako aj všetko naše zariadenie. Prevedú Vás kurzami jogového cvičenia spojeného so správnym dychom a pocitom relaxu. Radi odpovedia na Vaše otázky, bezplatne poradia, pomôžu Vám vytvoriť harmóniu a radosť zo života, pretože Vaša radosť je aj našou radosťou. Výnimočnosťou nášho štúdia je individuálny pracovný prístup ku každému klientovi.
Zažite pohodu pri cvičení jogy. Príďte si zacvičiť! Doplňte si energiu na začiatku dňa alebo po celom dni a odídete s úsmevom na tvári.
„Všetko, čo nezvládnete Vy, zvládne joga.“
Tešíme sa na Vás! Vaše/naše Arteria – Centrum…

Lenka ,,Bibka“ Lajdová – učiteľka jogy

Každá duchovná cesta má špecifický spôsob alebo prostriedky na dosiahnutie individuálneho cieľa. Týchto ciest je  nespočetné množstvo asi ako hviezd vo vesmíre.  Po vážnom úraze kolena a chrbtice som sa musela odznova spoznávať svoje telo a jeho limity. Ešte som netušila, že je to začiatok mojej cesty. Naučila som sa správne dýchať, aktívne držať chrbticu. Túžba po bezbolestnom pohybe a dostatku energii ma priviedla k joge a tá ma natoľko pohltila, že som sa stala lektorkou.

Lukáš ,,Luky“ Fialka – učiteľ jogy

Joga si ma našla už na strednej škole. Zavolal ma ocino, ktorý mal problémy s platničkami. No ešte som netušil, že je tak komplexná. Ako mladý vycvičený človek-hrdina som išiel na moju prvú hodinu jogy. Skončilo to s prepoteným tričkom a prívalom energie. Bolo to super. 

Janka Gajdošová –  inštruktorka jogy

Ahojte. Volám sa Jana. Som mama troch úžasných detí, okolo ktorých už 12 rokov lietam, ale rada si zalietam aj na šáloch a slučkách. Priznám sa, že niekedy od nich bežím ďaleko, lebo ma baví s vetrom vo vlasoch premýšľať o kačkách plavajúcich v rieke, o veveričkách hopsajúcich v parku, kvitnúcich voňavých stromoch, o oblakoch, alebo úplne o ničom, ale hlavne ma baví hľadať a prekonávať svoje hranice.

Katka Galabová – inštruktorka jogy

Dobré veci si Vás nájdu. Dá sa povedať, že k joge som sa dostala celkom náhodou na odporúčanie mojej kolegyne ako sa vysporiadať so sedavou aj psychicky náročnou prácou za počítačom. Postupne časom som zistila, že nejde len o rozhýbanie tela, ale aj proces prestavenia mojho ja, jeho slabých miest a neustále sa zdokonaľovanie a posun vpred.

Danka Ábelovská – inštruktorka jogy

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.