Preskočiť na obsah

Patrícia „Paťka“ Bielik

Paťka sa venuje Fly fit na šáloch.

Fly fit je cvičenie v závesných sieťach/hammockoch s vlastnou váhou, pri ktorom posilníte cele telo a zabrať dajú aj tie svaly, o ktorých ste predtým ani netušili. Cvičenie kombinuje prvky jogy, pilatesu, akrobacie, strečingu a posilňovania. Prekonajte svoje limity a poďte si s nami zalietať no zároveň spevniť celé telo a nabrať kondíciu. Fly fitom získate pevné a pružné telo, ale taktiež pocit sebaistoty pri prekonávaní samých seba. Na týchto hodinách si každý príde na svoje. Fly fit je vhodný pre všetky vekové kategórie. Na hodinu odporúčame nosiť dlhé alebo 3/4 legíny, tričko s rukávom krátkym alebo dlhým, cvičíme v ponožkách alebo bez nich. 

A tiež aj vzdušnej akrobacii na šáloch.

Aerial hoop/ aerial sling alebo vzdušná akrobacia na šály predstavuje umenie, šport, tanec, akrobaciu a zábavu zároveň. Pri cvičení na kruhu/ šály si postupne vybudujete silu v rukách, ramenách a fantasticky posilníte celý váš core. Takisto si zlepšíte svoju flexibilitu, rovnováhu a koordináciu a po čase sa z vás stanú skutoční akrobati. 

Na hodinách sa naučíte absolútne základy a postupne sa prepracujeme k náročnejším prvkom, ktoré budeme kombinovať a vytvárať tak zaujímavé prechody a choreografie. Súčasťou vzdušnej akrobacie je aj posilňovanie a naťahovanie, aby nám to na kruhu/ šále išlo ľahšie. 

Na hodinu odporúčame nosiť dlhé legíny, tričko a mikinu (alebo tričko s rukávmi) takisto celotelové body alebo rôzne dresy. 

Taktiež sa venuje aj deťom od 8 rokov.

Tešíme sa na vás.