Preskočiť na obsah

WORKSHOP – ROZVAHA POHYBU

Vitajte v úžasnom svete Rozvahy pohybu – jedinečnej a autentickej slovenskej metóde sebarozvoja, ktorá vás prevedie magickou cestou objavovania vášho tela! Spoznajte svoje hranice a naučte sa ich prekračovať s gráciou, silou a odhodlaním.

Rozvaha pohybu je fascinujúca kombinácia starovekej múdrosti jogy, prvkov bojových umení a tanca. Toto zmysluplné cvičenie je vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých – nech už ste odborník alebo nováčik, určite nájdete niečo, čo vaše telo potrebuje a túži poznávať.

Cvičenie ponúka mnoho benefitov: obnoví spojenie so svojou Dušou, zmierni bolesti pohybového aparátu, vráti rovnováhu orgánom, podporí pozitívny vzťah k vlastnému telu, posilní sústredenie a pomôže uvoľniť sa od každodenných starostí. Veď naše telo je chrámom Ducha – dajme mu pozornosť a opateru, aby sme sa v ňom necítili ako vo väzení, ale slobodne a voľne!

Na tejto vzrušujúcej ceste vás bude sprevádzať skvelý Martin Práznovský, učiteľ Rozvahy pohybu. Martin je vášnivým praktikantom a neustále sa vzdeláva a napreduje v tejto metóde. Okrem pohybu vám prináša aj zážitky plné zvukov a hudby – od didgeridoo, cez tibetské misky, až po šamanský bubon.

Pridajte sa k nám na túto dobrodružnú cestu sebapoznania a objavte krásu svojho tela prostredníctvom Rozvahy pohybu. Tešíme sa na vás!