Preskočiť na obsah

Adaptácie pre detičky

Adaptácie pre 2-3 ročné detičky sú skvelým miestom pre malé detičky, kde sa môžu naučiť nové veci, rozvíjať svoje zručnosti a zároveň sa vyblázniť so svojimi rovesníkmi.

Pre 2-3 ročné detičky naše priestory poskytujú bezpečné a podporujúce prostredie pre ich rozvoj. Naši skúsení učitelia sú schopní prispôsobiť svoje aktivity a hry potrebám a schopnostiam týchto malých detí.

V domčeku pre detičky sú pripravené rôzne aktivity na každý deň, ako sú hry na rozvíjanie motoriky, učenie sa farieb a tvarov, práca s blokmi a inými stavebnými hračkami, a tiež hudobné a tanečné aktivity.

Ak hľadáte priestor pre svoje 2-3 ročné dieťa, napíšte nám a my si s vami dohodneme stretnutie!

Je dôležité totiž zvážiť potreby a schopnosti dieťatka, aby sme mu mohli poskytnúť bezpečné a podporujúce prostredie pre ich rozvoj.

Cieľom nášho adaptačného programu je postupné zvykanie dieťatka na pobyt bez rodičov a príprava na spokojný nástup do materskej školy.

Dieťatko si vyskúša pobyt v malej skupinke detí, zažije fungovanie skupinky a socializuje sa bez rodičov.

Na našich komunitných adaptačných stretnutiach rešpektujeme osobnosť dieťaťa a zábavnou formou sa snažíme o všestranný rozvoj osobnosti dieťaťa (pohybové cvičenia, hudobná a výtvarná činnosť, zážitkové učenie, pobyt vonku v našej krásnej záhrade).

Tešíme sa na Vás!!!

Arteria – Centrum o.z., Bottova 28, 949 01 Nitra

Kontakt:

Miška – 0949 313 257

Bibka – 0908 212 302

myska.bibka@gmail.com