Preskočiť na obsah

Barbara Pachingerová

Vraví sa, že veci prichádzajú do nášho života, keď sme na ne pripravení a tak aj prišla do toho môjho kundalini joga. Začalo sa to nevinne dychovými technikami, neskôr meditáciami, ktoré posilňovali moju potrebu ponárať sa do seba každý jeden deň a na záver do toho vstúpila potreba rozvíjať nielen myseľ, ale aj telo. Vtedy môj život nabral úplne iný rozmer. Vstúpil do môjho života pokoj, ticho a vyrovnanosť. Akoby sa otvorila trinásta komnata a ja som začala vstupovať do novej dimenzie svojho bytia. Je to nekonečná cesta prepájania sa na vlastné vedomie a odhaľovanie našej pravej podstaty. Slová niekedy ťažko vyjadria, to čo v skutočnosti človek prežíva pri napojení sa na svoju esenciu bytia, treba si to zažiť.

Kundalini joga, tiež nazývaná aj joga vedomia, pracuje na základe cvičebných zostáv (kriya), dychových techník (pranayam), vibrácii zvuku (mantra) a meditácií.

Je to cvičenie pre mužov aj ženy, starších aj mladších a pre každého, kto pocíti volanie. Energia prúdi v každom z nás a my sa učíme s ňou pracovať.

Každá zostava nám ponúka určité zameranie a preto ak vás oslovila tá, ktorá je aktuálne v ponuke, neváhajte sa k nám pridať.

Prajem vám krásne dni. SAT NAM.

Barbara (Seva Jasdevi Kaur)

Kontakt

Barbara Pachingerová
+421 902 200 857