Preskočiť na obsah

DANIELA HARMATH

PEDIKÚRA A REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

V roku 2022 po 15 rokoch práce pre bankový korporát u mňa nastal čas pre úplnú zmenu. Absolvovala som certifikovaný kurz, urobila štátnu skúšku a založila vlastnú živnosť. Pocit absolútnej zodpovednosti za zákazky a spokojnosť klientov je niečo úplne nové a snažím sa s tým popasovať 🙂

Teším sa, že som našla príjemné, harmonické a inšpiratívne prostredie pre svoju prevádzku v priestoroch joga štúdia.


Venujem sa predovšetkým klasickej KOMBINOVANEJ A SUCHEJ (MEDICIÁLNEJ) PEDIKÚRE. Zároveň ošetrím kurie oká a zarastené nechty alebo je možné dorobiť náhradu poškodenej nechtovej platničky. Nechty ozdobím lakovaním gélom alebo lakom. Napĺňa ma radosť, keď po približne 60-90 minútach práce vidím krásny výsledok a spokojnosť klienta. Snažím sa, aby si u mňa klienti oddýchli nielen fyzicky ale aj psychicky. Niekto sa rád rozpráva, niekto mlčí. Mám rada okamihy, keď si vymeníme pár informácií a dostaví sa AHA-moment na jednej, na druhej alebo na oboch stranách 🙂


Okrem klasického ošetrenia nôh sa intenzívne venujem REFLEXNEJ MASÁŽI CHODIDIEL. Je úžasné, že na chodidlách sa nachádza až 62 akupresúrnych bodov, ktoré zodpovedajú jednotlivým orgánom nášho tela a ich funkciám. V týchto zónach sa dohromady nachádza až 72.000 nervových zakončení, ktoré sú pri reflexnej masáži stimulované. Je to úžasná alternatíva celotelelovej masáže. Reflexná masáž chodidiel podporuje hojenie, zbavuje telo toxínov, posilňuje imunitný systém, nastoľuje fyzickú a psychickú rovnováhu v tele, zlepšuje krvný obeh a znižuje krvný lak a zvyšuje cirkuláciu telových tekutín.


Mojou ďalšou vášňou je MAĽOVANIE OSOBNÝCH, PARTNERSKÝCH A FIREMNÝCH MANDÁL. Tieto maľujem na plátno v rozmeroch od 20×20 cm až 100x100cm akrylovými farbami. Obrazy maľujem formou energetických obrazov, ktoré do života prinášajú pokoj a harmóniu.

Osobnú mandalu tvorím na základe mena, priezviska a dátumu narodenia. Vyjadruje obraz duše človeka stvárnený na plátne. Podobne vytváram aj partnerskú alebo rodinnú mandalu, ktorá pôsobí na všetkých členov rodiny. Pri firemnej mandale vychádzam z názvu spoločnosti a dátumu jej vzniku, obyčajne s vložením zámeru prosperity a hojnosti.


Kontakt

Daniela Harmath
+421 917 411 051