Ako to žilo na Dni otvorených dverí pre detičky?

Náš Deň otvorených dverí bol plný radosti, detských úsmevov a príjemnej atmosféry! Ďakujeme všetkým rodičom a detičkám, ktorí sa k nám prišli pozrieť a spoločne s nami zažili krásne chvíle.

Tieto stretnutia sú ideálnou príležitosťou zistiť, ako prebiehajú adaptačné programy pre deti v rámci nášho programu Myška Bibka. Ak hľadáte bezpečné a podnetné prostredie, kde sa vaše dieťatko postupne a s úsmevom začlení do kolektívu, ste u nás na správnom mieste.

Chcete sa k nám pridať a vidieť to naživo? Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si návštevu! Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, radi vás tu uvidíme.

Fotogaléria z podujatia

Krátke videokoláže

Tešíme sa na vás!

Similar Posts