Ako to žilo na Dni otvorených dverí pre detičky?
Náš Deň otvorených dverí bol plný radosti, detských úsmevov a príjemnej atmosféry! Ďakujeme všetkým rodičom a detičkám, ktorí sa k nám prišli pozrieť a spoločne s nami zažili krásne chvíle.
Tieto stretnutia sú ideálnou príležitosťou zistiť, ako prebiehajú adaptačné programy pre deti v rámci nášho programu Myška Bibka. Ak hľadáte bezpečné a podnetné prostredie, kde sa vaše dieťatko postupne a s úsmevom začlení do kolektívu, ste u nás na správnom mieste.
Chcete sa k nám pridať a vidieť to naživo? Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si návštevu! Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, radi vás tu uvidíme.
Fotogaléria z podujatia









Krátke videokoláže
Tešíme sa na vás!
